Pyetje: Jeni fabrikë apo kompani tregtare?
Përgjigje: Ne jemi fokusuar në fabrikë në projektimin, prodhimin, montimin, instalimin dhe korrigjimin e llojeve të ndryshme të makinerive mbushëse, makinave mbuluese dhe makinave etiketuese që nga viti 2003.

Pyetje: A mund të dërgoni një video që tregon se si funksionon makina juaj?
Përgjigje: Sigurisht, ne kemi bërë të gjitha videot e makinës sonë.

Pyetje: A bëni provë përpara dërgesës?
Përgjigje: Ne gjithmonë e testojmë plotësisht makinën dhe sigurohemi që funksionon pa probleme përpara dërgesës.

Pyetje: Cili është afati i pagesës dhe kushtet e tregtisë?
Përgjigje: Ne pranojmë pagesa T/T, Western Union, MoneyGram, Alibaba Trade Assurance.
Termi tregtar: EXW, FOB, CIF, CNF.

Pyetje: Çfarë është MOQ dhe garancia?
Përgjigje: Nuk ka MOQ, mirëpresim të porosisni, ne premtojmë garanci 12 muaj.

Pyetje: Çfarë lloj pakete për transport?
Përgjigje: Përdorni mbështjellësin bazë të filmit shtrirës rreth të gjithë makinës, dhe i mbushur me kuti druri të eksportuar, gjithashtu mund të jetë sipas kërkesave tuaja.

Pyetje: Nëse makina është jashtë vitit të garancisë, çfarë mund të bëjmë nëse ndonjë pjesë prishet?
Përgjigje: Ne ofrojmë shërbimin e makinës gjatë gjithë jetës, nëse ndonjë pjesë këmbimi është prishur pas një viti, klientët mund të blejnë pjesë këmbimi në tregun lokal ose të blejnë nga furnitorët, ne mund t'i dërgojmë pjesë këmbimi klientëve në 24 orë. Dhe të gjitha pjesët tona të komponentëve të makinës janë origjinale nga marka e famshme botërore, janë të lehta për t'u gjetur në vend.

Pyetje: Cila është garancia juaj?
Përgjigje: Ne i garantojmë makinat një vit. Në vitin e garancisë, çdo pjesë këmbimi është prishur për shkak të problemit të cilësisë VKPAK, pjesët e këmbimit do të furnizohen falas për klientët, klienti duhet të paguajë koston e transportit nëse pesha e parcelës është më shumë se 500 gram. Pjesët e këmbimit që konsumohen lehtë nuk janë në kushtet e garancisë, si unazat O, rripat të cilët do të furnizohen me makinën për një vit duke i përdorur.